Notifications
Clear all

[Sabit] Gizli Kelime Oyunu  

  RSS

(@admin)
Üye Admin
Katılım : 3 sene önce
Gönderiler: 28
27 Ağustos 2018 22:55  

Türkiye’nin en iyi ve en yeni kelime oyunu ile hafızanıza meydan okuyun! 

Eğer bir kelime dehasıysanız ve kelime bilginize güveniyorsanız doğru yerdesiniz! Gizli Kelime oyunu daha önce oynadığınız kelime bulmaca oyunlarından daha zorlu ve eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. Zeka egzersizi ve dikkat geliştirici bir kelime oyunu arıyorsanız Gizli Kelime tam size göre! 

Gizli Kelime oyununda 2500 seviye ve 10.000 kelimelik eğlenceli bir kelime avı sizleri bekliyor. 

Gizli Kelime oyununda amaç altıgen harflerden oluşan bulmacalar içerisindeki kelimeleri doğru şekilde yazmak ve bir sonraki bölüme geçmektir. Takıldığınız zaman ipucunu kullanabilir ve kelime avına devam edebilirsiniz.

Bulmaca oyunlarını sevenler için çok farklı kategorilere dağılmış şekilde 800 kelime bulmacası ürettik. Öğrenmesi ve alışması kolay başlayan oyunumuzda özellikle 100. bölümden sonra Türkçe kelime bilginizin gerçek anlamda sınandığını hissedeceksiniz.

Spordan şehirlere, tarihten müziğe onlarca kategoride hazırlanmış bulmacalarımız 7’den 70’e her yaştan kelime oyunu severi memnun edecek. Ama gerçek bilginizi “Gizli Kategori” bölümlerinde göstereceksiniz. 

Gizli Kelime sürekli olarak geliştirilmektedir ve güncellemeler ile birlikte yeni bulmacalar eklenmektedir. Aynı zamanda ücretsizdir ve internet gerektirmez. 

Hemen indirin ve gizlenmiş kelimeleri bulmaya başlayın! İyi eğlenceler!


Alıntı

Cevap yaz


 
Preview 0 Revisions Saved
Share: