Sort It 3D Çözümleri (81-90)

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Sort It 3D. Cam tüplerde verilen karışık renkli topları tek renk halinde düzenleyin. Sort It 3D 81-90 Arası Çözümleri için en doğru yerdesiniz.

Her bir bölüm için size verilen farklı renklerdeki topları her bir cam tüpte 1 renkten 4 top olacak şekilde yerleştirin. Dikkatli düşünün, küçük hareketlerle seviyeleri tamamlayın ve yeni bölümlerin kapısını aralayın.

SuperSonic Studios tarafından geliştirilen oyunun uygulama marketindeki açıklaması şu şekilde: Sort It 3D eğlenceli ve bağımlılık yapan bir bulmaca oyunudur! Aynı renkteki tüm toplar aynı tüpte kalana kadar tüplerdeki renkli topları sıralamaya çalışın. Beyin egzersiz için zorlu ama rahatlatıcı bir oyun!

Tüpün üstündeki bilye yatağını başka bir tüpe taşımak için herhangi bir tüpe dokunun. Kural, bir topu ancak her ikisinin de aynı renkte olması ve içine taşımak istediğiniz tüpün yeterli alana sahip olması durumunda başka bir topun üzerinde hareket ettirebilmenizdir. Sıkışmamaya çalışın – ancak endişelenmeyin, düzeyi istediğiniz zaman yeniden başlatabilirsiniz.

Hepsini Sırala!!
Tüplerdeki tüm renkli topları sıralayın. Ne kadar uzağa gidebilirsiniz?

Eğer ücretsiz oyunlardan, bilmece oyunlarından ve internetsiz oyunlardan hoşlanıyorsan ve kelime oyunu, kelime bulmaca oyunu, bulmaca, sudoku veya başka bir bulmaca testi oyununu seviyorsan, zekâ oyunumuza bayılacaksın! Ancak biz vaktinizi daha verimli kullanmanız açısından sizin için tüm cevapları hazırladık ve sizlere sunuyoruz.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi seviyelerin yer aldığını belirttik. İşlevsel zekâ ve beyin pratiği açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Sort It 3D 71-80 arası çözümlerine yer vermiştik. Bu yazımızda ise Sort It 3D 81-90 Arası Çözümlerini sizler için yayınlıyoruz. İyi Oyunlar!

Sort It 3D 81-90 Arası Çözümler

Bu videoda şu bölümlerin çözümleri/cevapları yer almaktadır:

Sort It 3D Level / Seviye 81
Sort It 3D Level / Seviye 82
Sort It 3D Level / Seviye 83
Sort It 3D Level / Seviye 84
Sort It 3D Level / Seviye 85
Sort It 3D Level / Seviye 86
Sort It 3D Level / Seviye 87
Sort It 3D Level / Seviye 88
Sort It 3D Level / Seviye 89
Sort It 3D Level / Seviye 90

Bu yazımızda sizlerle Sort It 3D 81-90 Arası Çözümlerini paylaştık. Bir sonraki yazımızda Sort It 3D 91-100 Arası Çözümlerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Sort It 3D ve diğer tüm kelime ve tüm bulmaca oyunlarının cevapları için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.