Puzzle Fuzzle Cevapları (211-220)

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Puzzle Fuzzle. Taslak kutusunda verilen, birkaç parçadan oluşan nesneleri kullanarak üstte verilen nesneyi cevap kutusunda oluşturun. Puzzle Fuzzle 211-220 arası cevaplar için en doğru yerdesiniz.

İngilizcesi verilen nesne adını Türkçe’ye çevirin. Ardından en alt kutuda yer alan ve birkaç parçadan oluşan şekilleri ve nesneleri kullanarak yapmanız istenen şekli veya nesneyi ortada bulunan cevap kutusunda doğru açı ve doğru sıra ile bir araya getirin.

Lion Studios tarafından geliştirilen oyunda her 9 seviye (level) bir bölüm (chapter) olacak şekilde birleştirilmiş. Oyunda orta üstte bulunduğunuz seviye numarasını, hemen altındaki mavi kurdele içerisinde ise sizden istenen nesnenin İngilizcesini görebilirsiniz. İki tarafı bantlı taslak kutusu içerisindeki nesnelerin parçalarını kullanarak kareli zemindeki cevap kutusuna sürükleyin. Parçaları doğru sıra ve açı ile yerleştirdiğiniz takdirde mavi kurdelenin altında yer alan doğruluk çubuğu yeşil renkle dolar, tüm parçalar doğru yerleştirildiğinde ise çubuğun yanındaki tik yeşil olur. Sağ üst köşede yer alan sarı ampul simgesi ile bulamadığınız bölümlerde video izleyerek ipucu alabilirsiniz. Ancak biz vaktinizi daha verimli kullanmanız açısından sizin için tüm cevapları hazırladık ve sizlere sunuyoruz.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi seviyelerin yer aldığını istenilen nesnesi ve sayısı ile belirttik. Görsel zeka ve beyin pratiği açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Puzzle Fuzzle 201-210 Arası Cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda ise Puzzle Fuzzle 211-220 Arası Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Seyirler!

Puzzle Fuzzle 211-220 Arası Cevaplar

Bu videoda şu seviyelerin cevapları yer almaktadır:

Puzzle Fuzzle Level / Seviye 211 Sandwich / Sandiviç
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 212 Dog / Köpek
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 213 Foot Guard / Piyade
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 214 Seal / Fok
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 215 Ship / Gemi
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 216 Shopping Cart / Alışveriş Arabası
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 217 Snail / Salyangoz
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 218 Bell / Zil
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 219 Stethoscope / Stetoskop
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 220 Candle / Mum

 

 

Bu yazımızda sizlerle Puzzle Fuzzle 211-220 Arası Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Puzzle Fuzzle 221-230 Arası Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Puzzle Fuzzle ve diğer tüm kelime ve bulmaca oyunlarının cevapları için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir