Kidding Me Cevapları 61-70

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Kidding Me. Size verilen açıklamaya göre nesnelere küçük değişimler ve dokunuşlar yapın. Kidding Me 61-70 Arası Cevapları için en doğru yerdesiniz.

Her bir bölüm için size verilen küçük notları okuyun ve aşağısında yer alan nesneleri kullanarak küçük hareketler, değişiklikler ya da döndürmeler yaparak yeni bölümlerin kapısını aralayın.

ColorFun Games tarafından geliştirilen oyunun uygulama marketindeki açıklaması şu şekilde: Akıllı ve eğlenceli bir test, oynadıktan sonra gülümsemekten ve “Benimle dalga mı geçiyorsun?” Şimdi biraz zekice meydan okuyalım.

“Kidding Me” eğlenceli ve akıllı testler bir sürü ile rahatlatıcı ve zorlu ücretsiz bir bulmaca oyunudur. Çeşitli testler ve zekâ oyunları zihninize meydan okuyacak. Bu eğlenceli bulmaca oyunu sağduyunuzu kıracak ve beyninize taze fikirler verecektir. Mantıksal düşünme becerileriniz, yaratıcılığınız ve bilgi işlem becerileriniz sorgulanacaktır.

Küçük numaralarımız sağduyu ile çözülemez. Lütfen kuralları çiğneyin, sağduyunun dışına çıkın ve akıllı numaralarımızı geçmek için hayal gücünüzü kullanın.

Oyun özellikleri

– Hayal gücünüzü kırabilecek bir oyun
– Basit ama esprili oyun deneyimi
– Komik sesler ve oyun efektleri
– Sağduyulu çözümleri kırmak
– WiFi olmadan oynayabilirsiniz

Eğer ücretsiz oyunlardan, bilmece oyunlarından ve internetsiz oyunlardan hoşlanıyorsan ve kelime oyunu, kelime bulmaca oyunu, bulmaca, sudoku veya başka bir bulmaca testi oyununu seviyorsan, zekâ oyunumuza bayılacaksın! Ancak biz vaktinizi daha verimli kullanmanız açısından sizin için tüm cevapları hazırladık ve sizlere sunuyoruz.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi seviyelerin yer aldığını belirttik. İşlevsel zekâ ve beyin pratiği açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Kidding Me 51-60 arası cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda ise Kidding Me 61-70 Arası Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Oyunlar!

Kidding Me 61-70 Arası Cevaplar

Bu videoda şu bölümlerin cevapları yer almaktadır:

Kidding Me Level / Seviye 61
Kidding Me Level / Seviye 62
Kidding Me Level / Seviye 63
Kidding Me Level / Seviye 64
Kidding Me Level / Seviye 65
Kidding Me Level / Seviye 66
Kidding Me Level / Seviye 67
Kidding Me Level / Seviye 68
Kidding Me Level / Seviye 69
Kidding Me Level / Seviye 70

Bu yazımızda sizlerle Kidding Me 61-70 Arası Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Kidding Me 71-80 Arası Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Kidding Me ve diğer tüm kelime ve tüm bulmaca oyunlarının cevapları için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.