Kidding Me Cevapları 11-20

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Kidding Me. Size verilen açıklamaya göre nesnelere küçük değişimler ve dokunuşlar yapın. Kidding Me 11-20 Arası Cevapları için en doğru yerdesiniz.

Her bir bölüm için size verilen küçük notları okuyun ve aşağısında yer alan nesneleri kullanarak küçük hareketler, değişiklikler ya da döndürmeler yaparak yeni bölümlerin kapısını aralayın.

ColorFun Games tarafından geliştirilen oyunun uygulama marketindeki açıklaması şu şekilde: Akıllı ve eğlenceli bir test, oynadıktan sonra gülümsemekten ve “Benimle dalga mı geçiyorsun?” Şimdi biraz zekice meydan okuyalım.

“Kidding Me” eğlenceli ve akıllı testler bir sürü ile rahatlatıcı ve zorlu ücretsiz bir bulmaca oyunudur. Çeşitli testler ve zekâ oyunları zihninize meydan okuyacak. Bu eğlenceli bulmaca oyunu sağduyunuzu kıracak ve beyninize taze fikirler verecektir. Mantıksal düşünme becerileriniz, yaratıcılığınız ve bilgi işlem becerileriniz sorgulanacaktır.

Küçük numaralarımız sağduyu ile çözülemez. Lütfen kuralları çiğneyin, sağduyunun dışına çıkın ve akıllı numaralarımızı geçmek için hayal gücünüzü kullanın.

Oyun özellikleri

– Hayal gücünüzü kırabilecek bir oyun
– Basit ama esprili oyun deneyimi
– Komik sesler ve oyun efektleri
– Sağduyulu çözümleri kırmak
– WiFi olmadan oynayabilirsiniz

Eğer ücretsiz oyunlardan, bilmece oyunlarından ve internetsiz oyunlardan hoşlanıyorsan ve kelime oyunu, kelime bulmaca oyunu, bulmaca, sudoku veya başka bir bulmaca testi oyununu seviyorsan, zekâ oyunumuza bayılacaksın! Ancak biz vaktinizi daha verimli kullanmanız açısından sizin için tüm cevapları hazırladık ve sizlere sunuyoruz.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi seviyelerin yer aldığını belirttik. İşlevsel zekâ ve beyin pratiği açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Kidding Me 1-10 arası cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda ise Kidding Me 11-20 Arası Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Oyunlar!

Kidding Me 11-20 Arası Cevaplar

Bu videoda şu bölümlerin cevapları yer almaktadır:

Kidding Me Level / Seviye 11
Kidding Me Level / Seviye 12
Kidding Me Level / Seviye 13
Kidding Me Level / Seviye 14
Kidding Me Level / Seviye 15
Kidding Me Level / Seviye 16
Kidding Me Level / Seviye 17
Kidding Me Level / Seviye 18
Kidding Me Level / Seviye 19
Kidding Me Level / Seviye 20

Bu yazımızda sizlerle Kidding Me 11-20 Arası Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Kidding Me 21-30 Arası Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Kidding Me ve diğer tüm kelime ve tüm bulmaca oyunlarının cevapları için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.