Kelime Sörfü Cevapları (751-760)

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Kelime Sörfü-Yeni Nesil Kelime Oyunu. Size verilen kategori ile alakalı kelimeleri harf yığının içerisinden bulun. Kelime Sörfü 751-760 Arası Cevapları için en doğru yerdesiniz.

Her bir bölüm için size verilen karışık harflerden o kategori ile alakalı anlamlı kelimeler oluşturun. Daha çok kelime bulun ve yeni bölümlerin kapısını aralayın.

Marul Games tarafından geliştirilen oyunun, uygulama marketindeki açıklaması şu şekilde: Yepyeni bir yapıya sahip olan, herkesin konuştuğu ve inanılmaz derecede bağımlılık yapan kelime oyunu Kelime Sörfü ile tanışın. Gizlenmiş kelimeleri arayın, bulun ve yok edin. Günlük beyin egzersizi için birebir.

NASIL OYNANIR?
• Kelime blokları içinde gizlenmiş kelimeleri bulun ve kaydırın.
• Doğru kelimeleri kaydırdıktan sonra harfler patlayacaktır.
• Harfler patladıktan sonra yeni kelimeler oluşacaktır.
• Kelimeleri bulun, tüm harfleri patlatın ve bulmacaları çözün.
• Kolay başlıyor ve gittikçe zorlaşıyor.

NİYE OYNAMALIYIM?
Kelime Sörfü standart harf kaydırma oyunlarından sıkılanlara yepyeni bir oynayış sunan bağımlılık yaratacak bir kelime oyunu. Kelime oyunlarına yeni bir soluk getiriyor. Kelime arama oyunlarında daha önce yapılmamış bir bulmaca yapısı sunuyor. Bu tecrübeyi siz de yaşayın!

ÖZELLİKLER:
• Her bulmacanın bir ya da iki anahtar kelimesi var. Her bir seviye için onu bulmalısın.
• Siz kelimeyi buldukça bulmaca şekil değiştiriyor. Sürekli değişen bulmaca içinde kelime arıyorsunuz!
• Yüzlerce seviye ve binlerce kelime sizi bekliyor.
• Bonus kelimeleri bularak kelime kovanızı doldurun ve altınları kazanın.
• Takıldığında arama ve karıştır ipuçlarını kullanabilirsin.

Arkadaşlarınızla ve ailenizle kelime oyunları oynamayı seviyor musunuz? Ya da tam bir kelime arama ustası mı olmak istiyorsunuz?
Çekinmeyin hemen indirin! ve bağımlılık yapan bu yeni nesil kelime arama oyununu BEDAVA oynayın!
Oyundaki müzikler bensound.com adresinden alınmıştır.

Eğer ücretsiz oyunlardan, bilmece oyunlarından ve internetsiz oyunlardan hoşlanıyorsan ve kelime oyunu, kelime bulmaca oyunu, bulmaca, sudoku veya başka bir bulmaca testi oyununu seviyorsan, zekâ oyunumuza bayılacaksın! Ancak biz vaktinizi daha verimli kullanmanız açısından sizin için tüm cevapları hazırladık ve sizlere sunuyoruz.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları yazılı formatında hazırladık. Görsel zekâ ve kelime pratiği açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Kelime Sörfü 741-750 arası cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda ise Kelime Sörfü 751-760 Arası Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Oyunlar!

Kelime Sörfü 751-760 Arası Cevaplar

Bu yazıda şu bölümlerin cevapları yer almaktadır:

Kelime Sörfü Level / Seviye 751: ARNAVUTLUK – FAS – CEZAYİR – İRAN – MALEZYA – NİJERYA – TÜRKİYE – ENDONEZYA – PAKİSTAN – MISIR – SUDAN – YEMEN – SURİYE
Kelime Sörfü Level / Seviye 752: İLAÇ – MERDİVEN – REÇETE – BASKÜL – ELDİVEN – EMZİK – KREM – ŞURUP – HAP – PASTİL – BANT – İĞNE
Kelime Sörfü Level / Seviye 753: KARPUZ – KAVUN – PORTAKAL – MANDALİNA – KİVİ – MUZ – ANANAS – CEVİZ
Kelime Sörfü Level / Seviye 754: SEFİLLER – DÖNÜŞÜM – İLYADA – POLLYANNA – DİRİLİŞ – YÜZLEŞME – SİMYACI – GERMİNAL – AÇLIK – KUMARBAZ – FIRTINA – BUDALA
Kelime Sörfü Level / Seviye 755: PAPATYA – REZENE – IHLAMUR – NANE – KARANFİL – MELİSA – LAVANTA – ADAÇAYI – ÇARKIFELEK
Kelime Sörfü Level / Seviye 756: KISA – UZUN – DÜZ – KIVIRCIK – DALGALI – BOYALI – DOLGUN – HACİMSİZ – YAĞLI – KURU
Kelime Sörfü Level / Seviye 757: EĞLENCE – LOKANTA – MARKET – MAĞAZA – BAHÇE FABRİKA – BANKA – APARTMAN – MEDYA
Kelime Sörfü Level / Seviye 758: SAAT – KEMER – GÖZLÜK – TESBİH – KOLYE – MENDİL – KRAVAT – YÜZÜK – ZİNCİR – CÜZDAN
Kelime Sörfü Level / Seviye 759: MURAT – ALİ – MERT – EMRE – DOĞAN – MUSTAFA – UĞUR – EMİR – BERKE – FETTAH – DOĞU
Kelime Sörfü Level / Seviye 760: MALAZGİRT – KOSOVA – KURTULUŞ – KORE – VARNA – PREVEZE – KÖSEDAĞ – DİMBOS – DOMANİÇ – TALAS – ÇALDIRAN – MALTEPE – ANKARA

Bu yazımızda sizlerle Kelime Sörfü 751-760 Arası Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Kelime Sörfü 761-770 Arası Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir