Jelly Fill Cevapları (71-80)

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Jelly Fill. Size verilen tetris parçalarını boşluklara doğru şekilde yerleştirin. Jelly Fill 71-80 Arası Cevapları için en doğru yerdesiniz.

Her bir bölüm için size verilen farklı tetris parçalarını bazen olduğu gibi bazen de biraz döndürerek boşluklara yerleştirin. Her seviye için belirtilen çizgiye kadar şekli doldurun ve yeni bölümlerin kapısını aralayın.

Dual Cat tarafından geliştirilen oyunun uygulama marketindeki açıklaması şu şekilde:

Rotate and drop pieces of jelly to complete the puzzle!
Discover this unique bouncy physics puzzle game accross more than 100 levels!
Very smooth and satisfying!!!

Bulmacayı tamamlamak için döndürün ve jöle parçalarını bırakın!
100’den fazla seviyeleri arasında bu eşsiz kabarık fizik bulmaca oyunu keşfedin!
Çok düzgün ve tatmin edici !!!

Her ne kadar Jelly Fill oyununun market açıklaması kısa olsa da 200’den fazla bölüm ile gerçek anlamda bir tetris deneyimine hazır olun. Birbirinden keyifli ve kaliteli yüzlerce bölüm sizi bekliyor. Takıldığınız yer olursa hiç telaşa kapılmayın. Biz sizler için tüm bölümleri oynadık ve oyunu bitirdik. Tüm cevapları da sizler için bu sitede yayınladık.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi seviyelerin yer aldığını belirttik. İşlevsel zekâ ve beyin pratiği açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Jelly Fill 61-70 arası cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda ise Jelly Fill 71-80 Arası Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Oyunlar!

Jelly Fill 71-80 Arası Cevaplar

Bu videoda şu bölümlerin cevapları yer almaktadır:

Jelly Fill Level / Seviye 71
Jelly Fill Level / Seviye 72
Jelly Fill Level / Seviye 73
Jelly Fill Level / Seviye 74
Jelly Fill Level / Seviye 75
Jelly Fill Level / Seviye 76
Jelly Fill Level / Seviye 77
Jelly Fill Level / Seviye 78
Jelly Fill Level / Seviye 79
Jelly Fill Level / Seviye 80

Bu yazımızda sizlerle Jelly Fill 71-80 Arası Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Jelly Fill 81-90 Arası Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.