Infinite Differences Cevapları (91-100)

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Infinite Differences. Size verilen 2 resim arasındaki 5 farkı süre dolmadan bulmaya çalışın. Infinite Differences 91-100 Arası Cevapları için en doğru yerdesiniz.

Her bir bölüm için size verilen HD kalitedeki iki resmi dikkatlice inceleyin ve aralarındaki 5 farkı bulmaya çalışın. Zorlandığınızda altta yer alan ipucu simgesine tıklayıp bir reklam karşılığında cevaba ulaşın. Ya da sizin için hazırladığımız çözüm videosunu izleyin.

Random Logic Games tarafından geliştirilen oyunun uygulama marketindeki açıklaması şu şekilde:

Infinite Differences, iki resmi karşılaştırıp iki fotoğraf arasındaki saklı farkları bulduğunuz yepyeni bir karşılaştırıp bulma bulmaca oyunudur. Resimlerin arasındaki farkları görebilmek büyük miktarda konsantrasyon gerektirir ancak pratik ile hızlanacaksın!

Infinite Differences oyunu ücretsiz olarak indirilebilir ve zihnine egzersiz sağlamak üzere oluşturulmuş eşsiz görünümleriyle her bir seviye uzman bir şekilde tasarlanmıştır. Oynamak kolaydır, ancak çok sayıda bulmaca ile tüm farkları arayıp bulmak için gerekenlere sahip misin?

Infinite Differences nasıl oynanır: Bir seviye başladığında sana aynı gibi görünen iki fotoğraf gösterilir – ancak aynı değildir!
Seviyeyi geçmek için:
– İki resmi karşılaştırmalı
– İki fotoğraf ya da görünüm arasındaki küçük fark veya farklılıkları ara
– Farkı belirtmek için fotoğraflardan birine dokun
– Süre sona ermeden 5 farkın hepsini bul!
Bir bulmacayı geçemiyor musun?
Takılırsan ipucu için kısa bir video izle!

Eğer ücretsiz oyunlardan, bilmece oyunlarından ve internetsiz oyunlardan hoşlanıyorsan ve kelime oyunu, kelime bulmaca oyunu, bulmaca, sudoku veya başka bir bulmaca testi oyununu seviyorsan, zekâ oyunumuza bayılacaksın! Ancak biz vaktinizi daha verimli kullanmanız açısından sizin için tüm cevapları hazırladık ve sizlere sunuyoruz.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi seviyelerin yer aldığını belirttik. İşlevsel ve görsel zekâ açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Infinite Differences 81-90 arası cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda ise Infinite Differences 91-100 Arası Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Oyunlar!

Infinite Differences 91-100 Arası Cevaplar

Bu videoda şu bölümlerin cevapları yer almaktadır:

Infinite Differences Level / Seviye 91
Infinite Differences Level / Seviye 92
Infinite Differences Level / Seviye 93
Infinite Differences Level / Seviye 94
Infinite Differences Level / Seviye 95
Infinite Differences Level / Seviye 96
Infinite Differences Level / Seviye 97
Infinite Differences Level / Seviye 98
Infinite Differences Level / Seviye 99
Infinite Differences Level / Seviye 100

Bu yazımızda sizlerle Infinite Differences 91-100 Arası Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Infinite Differences 101-110 Arası Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.