Hadi ipucu | 7 Şubat 2019 20:30 40.yılını kutlayan Koruncuk Vakfı’nın sloganı nedir biliyor muyuz?

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 7 Şubat 2019 12:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 7 Şubat 2019 20:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

hadi bu akşam 20.30’da!
Bugünkü ipucumuz Koruncuk Vakfı’ndan geliyor… Koruncuk Vakfı; risk altındaki çocuklara bakım hizmeti vererek onları hayata kazandıran ve bu konuda koruyucu çalışmalar yapan bir Sivil Toplum Kuruluşu. Vakıf toplumu çocuk hakları konusunda bilinçlendirme yönünde faaliyetler de yürütmekte. Peki 40.yılını kutlayan Koruncuk Vakfı’nın sloganı nedir biliyor muyuz?🙄🤔

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 7 Şubat 2019 20:30

Hadi ipucu cevabı : EL VER, HAYATA TUTUNSUN!

hadi tahmin sitesi

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir