Hadi ipucu | 7 Şubat 2019 11:30 Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filminde Sarı Saruhan karakterini canlandıran oyuncu kimdir?

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 6 Şubat 2019 20:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 7 Şubat 2019 11:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

Özge Ulusoy’un sunduğu hadi Magazin bugün 11.30’da. 🤩
Sinema gündemini yakından takip ediyorsan şıp diye bileceğin bir ipucuyla karşındayız sevgili hadici! 😎 2002 yılında Best Model of Turkey yarışmasıyla adını duymaya başladığımız, 2013’te Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği Kelebeğin Rüyası filminde Mert Fırat ile başrolleri paylaşan ve geçtiğimiz hafta vizyona giren “Organize İşler 2: Sazan Sarmalı” filminde “Sarı Saruhan” karakterini canlandıran oyuncu kimdir? 😍

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 7 Şubat 2019 11:30

Hadi ipucu cevabı : KIVANÇ TATLITUĞ

hadi tahmin sitesi

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir