Hadi ipucu | 6 Ocak 2019 20:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 5 Ocak 2019 20:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 6 Ocak 2019 20:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

hadi bu akşam Genç Yetenek’in katkılarıyla 20.30’da!
Ödül Genç Yetenek’ten 30.000 TL🤩
“Güzergah, üzerinde gidilen yol” anlamına gelen “kariyer” kelimesinin içinde Latincede yük arabası anlamına gelen “carrus” var.📜 Peki kariyer kelimesi bizim dilimize hangi dilden geçmiş biliyor muyuz? 🙄🤔

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 6 Ocak 2019 20:30

Hadi ipucu cevabı : FRANSIZCA

hadi tahmin sitesi

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir