Hadi ipucu | 4 Şubat 2019 12:30 “Avanak Avni” ve “Utanmaz Adam” tiplemeleriyle ünlü karikatürist kimdir?

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 3 Şubat 2019 20:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 4 Şubat 2019 12:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

hadi bugün 12.30’da!
Karikatür seven hadiciler burada mı? 🙋🏽‍♂️🙋🏼‍♀️Hepimiz en az bir Avanak Avni hikayesinde Dilaver’e sinir olmuşuzdur.😋 Bugünkü ipucumuz da bizi Avni ve onun dünyasıyla tanıştırmış büyük ustayla alakalı.🖋 “Avanak Avni” ve “Utanmaz Adam” tiplemeleriyle ünlü karikatürist kimdir? 🤔🙄

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 4 Şubat 2019 12:30

Hadi ipucu cevabı : OĞUZ ARAL

hadi tahmin sitesi

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir