Hadi ipucu | 31 Ocak 2019 12:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 31 Ocak 2019 11:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 31 Ocak 2019 12:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

hadi bugün 12.30’da! Sizi görüyoruz hadiciler! Tarihin en iyi para ödüllü canlı bilgi yarışmasında birlikte eğleniyoruz. 😍 Bugünkü ipucumuz Yüzüklerin Efendisi tutkunu hadiciler için geliyor. “Yüzüklerin Efendisi” film serisinde yüzüğü Hüküm Dağı’na götürüp yok eden karakter hangisidir? 🙄

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 31 Ocak 2019 12:30

Hadi ipucu cevabı : Frodo Baggins

hadi tahmin sitesi

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir