Hadi ipucu | 3 Şubat 2019 20:30 Mekanik enerjiyi elektrik enerjisine dönüştüren alet hangisidir?

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 2 Şubat 2019 20:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 3 Şubat 2019 20:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

hadi bu akşam 20.30’da! 
Ödül 30.000 TL 😍
Hepimiz çocukluğumuzda bisikletlerimizi en havalı etiketler ve ışıklarla süslerdik. 🚲 Bu ışıklardan bir tanesi enerji üretmek için sadece pedal çevirmeye ihtiyaç duyar, biz hızlandıkça ışık daha da parlardı. 💡🤩 Bu akşamki ipucumuz da ışığın yanmasını sağlayan aygıtla alakalı. Mekanik enerjiyi elektrik enerjisine dönüştüren alet hangisidir? 🙄

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 3 Şubat 2019 20:30

Hadi ipucu cevabı : DİNAMO

hadi tahmin sitesi

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir