Hadi ipucu | 28 Kasım 2018 12:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 27 Kasım 2018 20:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 28 Kasım 2018 12:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

hadi Adore Mobilya’nın katkılarıyla bugün 12.30’da!
Ödül Adore Mobilya’dan 20.000 TL 🤩
Sevgili hadiciler havalar soğudu.❄️ Biz sıcacık evlerimizde otururken sokaktaki dostlarımızı unutmuyoruz değil mi? 🤗 Bugünkü ipucumuz sokakta yaşayan tüylü dostlarımızı soğuktan ve yağmurdan korumak için yaptığımız barınaklardan geliyor. 🐱🐶🏠 Kedilerin kış aylarında soğuktan korunabilmesi için çeşitli malzemelerden yapılmış barınaklara ne ad verilir? 🤔🙄

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 28 Kasım 2018 12:30

Hadi ipucu cevabı : KEDİ EVİ

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir