Hadi ipucu | 28 Eylül 2018 12:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 27 Eylül 2018 20:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 28 Eylül 2018 12:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

Hadi bugün 12:30’da.
Vikinglerin hikayeleri yüzlerce yıldır cazibesini korumaktadır. 🤔🤔Vikingleri anlatan filmler, diziler hatta çizgi filmler bile yapıldı.🙄 Sarışın, boynuzlu miğferler giymiş bu savaşçıların hangi bölgede yaşadıklarını biliyor muyuz? Kısa bir araştırma yeterli olacaktır. 🤓🤓

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 28 Eylül 2018 12:30

Hadi ipucu cevabı : İskandinavya

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir