Hadi ipucu | 27 Eylül 2018 20:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 27 Eylül 2018 12:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 27 Eylül 2018 20:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

Hadi Spor Gecesi’yle 20:30‘da.
Spor Gecesi’nin ipucu Ramil Guliyev’den geliyor🏃‍♂️🏃‍♂️Dünya ve Avrupa şampiyonlarındaki başarıyla ismini hepimiz duymuşuzdur. 👏🏻🥇🏆Peki hangi alanda yarışarak altın madalyalar kazanmıştır?🙄🙃

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu Cevabı

Hadi ipucu cevabı : 200 metre (Atletizm)

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

2 Comments

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir