Hadi ipucu | 25 Ekim 2018 12:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 24 Ekim 2018 20:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 25 Ekim 2018 12:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

Hadi bugün 12:30’da!
Bugün ipucumuz İstanbul Kültür Sanat Vakfı’ndan geliyor😍 İKSV’nin düzenlediği 4. İstanbul Tasarım Bienali sergileri 4 Kasım’a kadar Beyoğlu’ndaki 6 mekânda, ücretsiz gezilebiliyor. 🤩 İki yılda bir düzenlenen tasarım bienalini yüz binin üzerinde izleyici ziyaret ediyor.😎 Bu yıl tasarımı bir öğrenme biçimi olarak ele alan bienalin başlığının ne olduğunu biliyor muyuz?🙄

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 25 Ekim 2018 12:30

Hadi ipucu cevabı : OKULLAR OKULU

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir