Hadi ipucu | 25 Aralık 2018 12:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 24 Aralık 2018 20:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 25 Aralık 2018 12:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

1.ipucu

hadi bugün 12.30’da!
Hepimizin geleceğe dair tahminleri ve hayalleri vardır. 😍 Robotların hakim olduğu bir dünyadan uçan arabalara, uzayda yaşamaktan ölümsüzlüğe sayısız öngörü, geleceğe dair konuştuğumuz konular arasındadır. 🤖🙄Bugünkü ipucumuz da gelecekle ilgili. 2048 kitabının yazarı kimdir?🤔 Görselde saklı 🙄😂

2.ipucu

hadi bugün 12.30’da!

Yeni yıl yaklaşırken sürprizlerimiz de yavaş yavaş başladı 😍 O zaman öğlen yarışmamız için sürpriz 2. ipucumuz gelsin 🤩 Yeni yıl hedeflerimizi belirlemeye başladık mı hadiciler? Biz, bu yıl için belirlediğimiz son hedefimizi bu ipucunda sakladık! ❤️ Yılın en büyük ödüllü hadi’si hangi tarihte yapılacaktır? Bugün aynı zamanda yılın da son günü 😉

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 25 Aralık 2018 12:30

Hadi ipucu cevabı : EMRE SAYER (1.ipucu)

Hadi ipucu cevabı : 31 ARALIK (2.ipucu)

hadi tahmin sitesi

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir