Hadi ipucu | 23 Kasım 2018 20:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 23 Kasım 2018 12:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 23 Kasım 2018 20:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

hadi bu akşam Lords Mobile Özel Yarışması ile 20.30’da!
Ödül 20.000 TL 🤩
İlk cep telefonu 1983 yılında satışa çıktı. 📱 O günden bugüne cep telefonları insanlarla iletişim kurmak dışında, oyun oynamak için daha çok kullanılır oldu. 🕹Bugünkü ipucumuz da hepimizin severek oynadığı bir oyundan geliyor. Dünyanın, cep telefonunda oynanan ilk oyunu hangi ünlü oyunun benzeridir? Bilmeyen hadici var mı? 🙄🤔🤗 Yanıt görselde saklı 😉

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 23 Kasım 2018 20:30

Hadi ipucu cevabı : TETRİS

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir