Hadi ipucu | 21 Ocak 2019 20:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 21 Ocak 2019 12:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 21 Ocak 2019 20:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

hadiciler hazır mısınız? Bugün, 20.30’da başlayacak hadi’nin ipucu geliyor: “Evreşe Yolları” türküsünde dar yollarından bahsedilen Evreşe kasabası nerededir?🤔🙄 Bu şehrimiz aynı zamanda leziz Ezine peyniriyle meşhur bir Marmara ili.😋 Yanıtlar hazır mı?😉

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 21 Ocak 2019 20:30

Hadi ipucu cevabı : ÇANAKKALE

hadi tahmin sitesi

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir