Hadi ipucu | 21 Kasım 2018 12:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 20 Kasım 2018 20:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 21 Kasım 2018 12:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

Hadi bugün 12.30’da!
Bağımlılığa değil, bağımlılıkla mücadeleye destek olmanın ne kadar önemli olduğunun farkında mısın? Bugünkü ipucumuz bağımlılıklarla mücadele eden Yeşilay’dan geliyor. Yeşilay’ın çok ses getiren “Bi liran var mı?” kampanyasının hangi bağımlılık türleriyle mücadele ettiğini biliyor musun? 💪🏻❗️

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 21 Kasım 2018 12:30

Hadi ipucu cevabı : Tütün, alkol, uyuşturucu madde ve teknoloji bağımlılığı

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir