Hadi ipucu | 19 Kasım 2018 12:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 18 Kasım 2018 20:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 19 Kasım 2018 12:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

Pazartesi sendromunuzu hafifletecek haftanın ilk Hadi’si 12.30’da! 
Günümüzde internete yükledikleri videolarla, çok genç yaşta meşhur olan birçok ünlü var. 💃🕺🏽 İpucumuz bu vesileyle tanıdığımız, yabancı bir ünlüden geliyor. “Sonsuzluğa Doğru İlk Adım” kitabında otobiyografisini yazan şarkıcının adını bilen var mı? 🙄🎤

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 19 Kasım 2018 12:30

Hadi ipucu cevabı : JUSTIN BIEBER

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir