Hadi ipucu | 17 Ekim 2018 20:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 17 Ekim 2018 19:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 17 Ekim 2018 20:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

Hadi bu akşam 20 zor soruyla 20:30’da!
Geçen hafta ödül devrettiği için bu akşam ödül 20.000TL💸🤩
Sevgili Hadiciler biliyorsunuz Çarşamba akşamları zor yarışmamız var 😎 Bu hafta bu zorlu yarışa ek olarak 5 soru daha ekledik ve 20 zor soruyla karşınızdayız. 😎 O zaman ipucumuz gelsin. 🤗 Nuri Bilge Ceylan’ı hepimiz duymuşuzdur. Peki 2008 yılında Cannes Film Festivali’nde ”En İyi Yönetmen” ödülünü hangi filmiyle kazanmıştır biliyor muyuz? 🙄 .

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 17 Ekim 2018 20:30

Hadi ipucu cevabı : ÜÇ MAYMUN

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir