Hadi ipucu | 17 Ekim 2018 19:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 16 Ekim 2018 20:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 17 Ekim 2018 19:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

Hadi bugün Resimli Yarışma’yla 19:30’da!
Bugün, her 8 kadından birinde görülen hastalığın erken tanı farkındalığını yaratmak için 5. Kez hayata geçirilen Pembe Top Sahada Projesi’ne destek oluyoruz. Erken tanı hayat kurtarıyor ve tedavi başarısını doğrudan etkiliyor. İpucumuz da Pembe Top’tan geliyor. 👏🏻Biliyorsunuz Pembe Top bu hastalığın erken tanı farkındalığının sembolü haline gelmiştir. Peki bu hangi hastalık biliyor muyuz?💓💪🏻💓

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 17 Ekim 2018 19:30

Hadi ipucu cevabı : MEME KANSERİ

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir