Hadi ipucu | 15 Şubat 2019 20:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 15 Şubat 2019 12:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 15 Şubat 2019 20:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

Alex ile Spor Gecesi bu akşam HDİ Sigorta katkılarıyla 20.30’da!😍⚽️
Ödül HDİ Sigorta’dan 50.000 TL!🤩
Alex’li Spor Gecesi’ne hazır mısınız sevgili hadiciler?🙋🏼‍♀️🙋🏽‍♂️ İpucumuz da tabii ki Alex’ten geliyor! Dilimizden düşürmediğimiz “Bir Alex değil” tabiri ortaya nasıl çıkmıştır biliyor muyuz?🤔🙄🎙

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 15 Şubat 2019 20:30

Hadi ipucu cevabı : “Bir Alex değil” tabiri Rıdvan Dilmen’in futbolcu kıyasında kullandığı bir terim olarak çıkmıştır.

hadi tahmin sitesi

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir