Hadi ipucu | 14 Ekim 2018 20:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 12 Ekim 2018 20:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 14 Ekim 2018 20:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

Hadi 20.000TL ödülle bu akşam 20:30’da🤩
Ülkemizin bir çok şehrinde üniversiteler bulunmaktadır. 👩🏼‍🎓👨🏻‍🎓Bazılarını ismen biliyor olsak da hangi şehirde olduklarını bilemeyebiliyoruz 🙄 Peki Selçuk Üniversitesi’nin hangi şehirde olduğunu biliyor muyuz?🤔🤓 Aramızda Selçuk Üniversitesi’nde okuyan ya da o şehirde yaşayanlar varsa yardımcı olabilirler 😍😍

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 14 Ekim 2018 20:30

Hadi ipucu cevabı : KONYA

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir