Hadi ipucu | 14 Aralık 2018 20:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 14 Aralık 2018 12:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 14 Aralık 2018 20:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

Spor Gecesi bu akşam 20.30’da!
Ofsayt anlaşılması en zor ve en çok tartışılan futbol terimlerinden biridir⚽️Bugünkü ipucumuz ise az bilinen diğer futbol terimlerinden
geliyor 🤓🙄 Degajman, plonjon ve kontrpiye, hangi
mevkide oynayan futbol oyuncusunun hareketlerini anlatmak için
kullanılır? Bilen var mı? 🤔
Not: 20:00’de de Resimli yarışmamızı kaçırmayın 🤗

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 14 Aralık 2018 20:30

Hadi ipucu cevabı : KALECİ

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.