Hadi ipucu | 12 Kasım 2018 20:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 12 Kasım 2018 12:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 12 Kasım 2018 20:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

Bu akşamki @hadioynalive Siemens Türkiye’nin katkılarıyla! İpucumuz aşağıda:

İnsanların ruh ikizleri gerçekten var mıdır bilinmez ama ürün ve fabrikaların “dijital ikiz”leri var 😉 Üretimden önce bir urunun sanal ortamda olusturulan modeline ne ad verilir?

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 12 Kasım 2018 20:30

Hadi ipucu cevabı : DİJİTAL İKİZ / PROTOTİP

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir