Hadi ipucu | 12 Ekim 2018 20:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 12 Ekim 2018 12:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 12 Ekim 2018 20:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

Hadi bu akşam 20:30’da!
Haftayı bitirirken Cuma’nın son ipucu içimizi açacak bir yer olan Saros’tan geliyor. 😍 🌊Sarosu’un hangi tür coğrafi oluşum olduğunu biliyor muyuz? 🙄 Yanına Gökova ve Çandarlı’yı da eklesek daha da yardımcı olur sanki 😎🤗

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 12 Ekim 2018 20:30

Hadi ipucu cevabı : KÖRFEZ

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir