Hadi ipucu | 10 Şubat 2019 20:30 Rumeli Kavağı ve Rumeli Feneri’ni ziyaret ediyorsanız İstanbul’un hangi ilçesindesinizdir?

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 10 Şubat 2019 18:00 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 10 Şubat 2019 20:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

hadi bu akşam 20.30’da!
Ödül 50.000 TL🤩
İstanbul, Galata Kulesi’nden Yerebatan Sarnıcı’na yüzlerce tarihi miras barındıran, dünyanın en kıymetli şehirlerinden biridir. Peki bu eşsiz mirasların hangi semtlerde olduğuna ne kadar hakimiz hadiciler?🤔 Bu ipucumuzla bir deneyelim.😉 Rumeli Kavağı ve Rumeli Feneri’ni ziyaret ediyorsanız İstanbul’un hangi ilçesindesinizdir?🗺 Sahiliyle de güzel bir ilçedir🏖

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 10 Şubat 2019 20:30

Hadi ipucu cevabı : SARIYER

hadi tahmin sitesi

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir