Hadi ipucu | 08 Ekim 2018 12:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 07 Ekim 2018 20:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 08 Ekim 2018 12:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

Hadi bugün 12:30’da.
Haftanın ilk iş gününden günaydın 🙄🌝 Hadi artık Pazartesileri de 12:30’da🤩 O zaman ipucumuz gelsin. Vaduz şehrini hiç duymuş muydunuz?👀 Liechtenstein’in başkenti 🙄 Peki hangi kıtada olduğunu biliyor musunuz? 🤔🤓🤓

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 08 Ekim 2018 12:30

Hadi ipucu cevabı : Avrupa Kıtası

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir