Hadi ipucu | 04 Kasım 2018 20:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 03 Kasım 2018 20:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 04 Kasım 2018 20:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

Hadi bu akşam 20:30’da
Ödül Fulltrip katkılarıyla 30.000TL💸😎
Seyahat etmeyi sever misiniz? 🙄 Paris denilince aklınıza ne geliyor? Hadi Paris ile özdeşleşen şeyleri düşünün.😍 Mesela “Işıklar Şehri, Demir Leydi… 🙄😎 Paris’in Demir Leydisi nedir? 🤓 Fulltrip’in Paris turlarıyla bu güzel şehri keşfedebileceğinizi biliyor musunuz? 😍

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 04 Kasım 2018 20:30

Hadi ipucu cevabı : EYFEL KULESİ

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir