Hadi ipucu | 03 Aralık 2018 12:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 02 Aralık 2018 19:00 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 03 Aralık 2018 12:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

Hadi bugün 12.30’da!

Yunuslar balina familyasına bağlı, memeli deniz canlılarıdır. Bugünkü ipucumuz hayvanlar aleminin en zeki canlıları olarak bilinen yunuslardan geliyor.🧐🙃 Marmara Denizi’nde de görülen dünyanın en yaygın yunus balığı türünün hangisi olduğunu bilen hadici var mı?🙄🐬

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 03 Aralık 2018 12:30

Hadi ipucu cevabı : AFALİNA – ŞİŞE BURUNLU YUNUS

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir