Eleq ipucu | 4 Şubat 2019 20:00 Köy düğünlerinde, gece yakılan ateş etrafında ve davul-zurna eşliğinde sadece erkeklerin oynadığı bu oyunun adını kimler biliyor?

Sayfalarımızda Eleq ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni Eleq ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Eleq ipucu 3 Şubat 2019 20:00 yazısı ile sizlerle eleq ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Eleq ipucu 4 Şubat 2019 20:00 paylaşıyoruz.

Eleq ipucu

Merhabalar ve iyi haftalar sevgili eleqseverler 😊 Orta Anadolu’dan Ege’ye kadar geniş bir bölgede görülen, günümüzde de varlığını sürdürmekte olan bir oyunu soracağız size bugün🕺🏻Özellikle köy düğünlerinde, gece yakılan ateş etrafında ve davul-zurna eşliğinde sadece erkeklerin oynadığı bu oyunun adını kimler biliyor? 🤔

Eleq ipucu (instagram Takip Sayfası)

Eleq ipucu için https://www.instagram.com/eleqbasliyor/ sayfasını takip edebilirsiniz.
Eğer her gün yeni ipuçlarına ihtiyacınız varsa bizi instagram adresinden de takip edebilirsiniz.

Eleq Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Eleq yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Eleq yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında eleq.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Eleq ipucu 4 Şubat 2019 20:00

Eleq ipucu cevabı : SİNSİN

Eleq Tahmin Sitesi

Daha fazla Eleq ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra eleq canlı bilgi yarışması sevenler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir