Brain Wash Cevapları (271-280)

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Brain Wash. Size verilen nesnelere, insanlara, hayvanlara küçük değişimler ve dokunuşlar yapın. Brain Wash 271-280 Arası Cevapları için en doğru yerdesiniz.

Her bir bölüm için size verilen insanlara, nesnelere, hayvanlara, bitkilere kısacası ekranda gözüken her şeye küçük hareketler, değişiklikler ya da döndürmeler yaparak yeni bölümlerin kapısını aralayın.

Say Games tarafından geliştirilen oyunun uygulama marketindeki açıklaması şu şekilde:

Wash your brain with unique and fun puzzles!
Use your brain to crack each level issue!

Beynini benzersiz ve eğlenceli bulmacalarla yıka!
Her seviyedeki sorunu çözmek için beyninizi kullanın!

Her ne kadar Brain Wash oyununun market açıklaması kısa da olsa 400’den fazla bölüm ile gerçek anlamda beyninizi yıkamaya hazır olun. Birbirinden keyifli ve kaliteli yüzlerce bölüm sizi bekliyor. Takıldığınız yer olursa hiç telaşa kapılmayın. Biz sizler için tüm bölümleri oynadık ve oyunu bitirdik. Tüm cevapları da sizler için bu sitede yayınladık.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi seviyelerin yer aldığını belirttik. İşlevsel zekâ ve beyin pratiği açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Brain Wash 261-270 arası cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda ise Brain Wash 271-280 Arası Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Oyunlar!

Brain Wash 271-280 Arası Cevaplar

Bu videoda şu bölümlerin cevapları yer almaktadır:

Brain Wash Level / Seviye 271
Brain Wash Level / Seviye 272
Brain Wash Level / Seviye 273
Brain Wash Level / Seviye 274
Brain Wash Level / Seviye 275
Brain Wash Level / Seviye 276
Brain Wash Level / Seviye 277
Brain Wash Level / Seviye 278
Brain Wash Level / Seviye 279
Brain Wash Level / Seviye 280

Bu yazımızda sizlerle Brain Wash 271-280 Arası Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Brain Wash 281-290 Arası Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.