2 Resim 1 Kelime

Bambaşka bir kelime oyunu ile daha sizlerle birlikteyiz. 2 Resim 1 Kelime Oyunu. Bu oyunda bizlere verilen 2 resmin birleşiminden bir kelime oluşturmaya çalışıyoruz. Bazen birleşik kelimeler ile karşılaşabilir bazense çok ilginç görsellerle cevapları bulmakta zorlanabilirsiniz. 100 bin kullanıcıyı geçen bu oyunda kelime oyunu severler için belirli periyotlarda güncellemeler yaparak oyuna olan bağlılığı arttırmaya çalışıyorlar.

Henüz kullanıcı sayısı milyonlara ulaşmamış olan bu oyun yine de çok eğlenceli vakit geçirmenize yarayacaktır. Bunu oyun için verilen oylar ve yorumlar kısmından da görebilirsiniz. Henüz sadece Android cihazlar için uyumlu olan bu oyuna Play Store üzerinden ulaşabilir, eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

2 Resim 1 Kelime

Oyun yapımcısı olan ferhapp bizlere market açıklaması kısmında şunları söylüyor:

– 2 Resim 1 Kelime oyunu bağımlılık yaratacak bir kelime oyunu. Resimlerle anlatılmak istenen kelimeyi bil oyun altınlarını topla ve genel kültürünü test et.

– Zorlandiysaniz veya bilemediginiz bir soruda üzülmenize gerek yok. Ipucu tuşumuzu kullanarak kazandığınız oyun içi altınlarla ister harf satın alabilir isterseniz tüm gereksiz harfleri eleyip kalan harflerden kelimeyi bulabilirsiniz.

– Zor bir soruda takılıp kaldınız mı? Korkmayın, ipuçları günü kurtarmak için burada!

– 50’ye yakın oyun bölümü ve gün geçtikce güncellenecek kelimelerle doya doya oynayabileceksiniz.

– Bu Oyun 4 Pics 1 Word oyununun bir benzeridir.

 

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir